وکس اوی

معرفی برند وکس اوی
برند وکس اوی در سال 1979 توسط یک متخصص زیبایی به نام لیلیان کارون در کشور استرالیا راه‌اندازی شد. نیاز روز افزون بیوتی تراپیست‌ها به وکس‌های با کیفیت و کارآمد باعث شدند تا وی به دنبال تولید یک وکس موبر مناسب برای تمامی مصرف کنندگان بیفتد. با توجه به اینکه تقریبا در اکثر خانه‌ها یک دستگاه مایکروفر وجود دارد، یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که کارون قصد داشت در وکس ارائه کند قابلیت گرم شدن در مایکروفر بود.

با توجه به کیفیت وکس‌های تولید شده توسط این برند بسیاری از سالن‌های زیبایی و مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی از این محصولات استفاده کردند. از آن زمان حدودا 30 سال می‌گذرد و این برند همواره تلاش کرده است تا وکس کردن برای تمام مصرف کنندگان عملی ساده و لذت بخش باشد. شرکت کارون‌لب در حال حاضر انواع محصولات مرتبط با وکس را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

محصولات تولیدی این برند با کیفیت و معتبر هم برای کاربران خانگی و هم برای استفاده در سالن‌های زیبایی مناسب بوده و با خرید پکیج‌های ارائه شده توسط کارون‌لب می‌توان به راحتی صورت و بدن را وکس کرد. برند CaronLab استرالیا از بالاترین کیفیت‌ برخوردار بوده و تحت استانداردهای معتبری نظیرGMP و ISO 22716 تولید می‌شوند.