وارمی

برند وارمی توسط گروه تولیدی بازرگانی پاسارگاد تولید و به بازار عرضه می شود. برند وارمی با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز، مواد اولیه و فرمولاسیون ساخت از کشور آلمان برای ایجاد حس بهتر مراقبت فردی برای اولین بار در زمینه ماسک صورت فعالیت خود را آغاز کرد. حس خوب مراقبت از پوست در منزل بدون صرف وقت وهزینه‌ی زیاد و همچنین لذت داشتن پوستی صاف، تمیز و شاداب بعد از وارمی دیگر دور از ذهن به نظر نمی‌رسد چرا که ماسک‌های وارمی و براش‌های رنگارنگ وارمی دقیقا یک فیشال خانگی و راحت را برای شما به ارمغان می‌آورند.

از جمله تولیدات برند وارمی ماسک و براش می باشد. ماسک های وارمی شامل ماسک خاک رسی پاکسازی کننده، ماسک خاک رسی کانی های دریایی، ماسک خاک رسی نعناع و لیمو، ماسک زغال و شکر سیاه، ماسک درخشان کننده بلوبری می شود.

 وارمی داستان طبیعت است. یک داستان میوه‌ای از دل طبیعت برای شما که به پوستتان اهمیت می‌دهید. وارمی در مورد جدا شدن از هیاهو و شلوغی‌های روزمره و اختصاص زمان برای تنها بودن با خودتان است. وارمی یعنی چند دقیقه آرامش. ماسک صورت با بقیه مراحل روتین پوستی تفاوت دارد چون زمانی که برای جذب ماسک صبر می‌کنید، فرصتی است برای اهمیت دادن به پوست که با ارزش‌ترین دارایی ظاهری ما محسوب می‌شود. وارمی تلفیقی از جادوی عطرها، رنگ‌ها و ارمغان آرامش است.