فریمن

بیش از 40 سال است که فریمن بیوتی متولد شده است و ماموریت دارد محصولات زیبایی ویژه با الهام از طبیعت ، با عملکرد بالا را برای مشتریان خود که به زیبایی چهره برای آنها بسیار مهم است در دسترس قرار دهد. برند فریمن با مجموعه ای از شش مارک محبوب ، طیف گسترده ای از ماسک های صورت ، شامپوهای مخصوص حمام و بدن و محصولات مراقبت از پا را ارائه می دهد .
فریمن بیوتی در سال 1976 با هدف ارائه مراقبت از مو ، ماسک صورت و لوازم ضروری بدن و حمام ، راه اندازی شد. از آن زمان ، فریمن بیوتی با تولید انواع محصولات نوآورانه ، مد روز به رهبر و متخصص شناخته شده در حوزه ماسک های صورت تبدیل شده است!

فریمن بیوتی در سال 1976 در لس آنجلس با هدف ایجاد خط تولید محصولات سرگرم کننده و الهام گرفته از طبیعت تاسیس شد و به مرور زمان به یک متخصص در حوزه تولید ماسک صورت و شامپوی خشک تبدیل شده است. در سال 1979 ماسک های صورت Freeman Feeling Beautiful به بازار عرضه شد و مشتریان نمی توانستند از این محصول سیر شوند! این ماسک های ابتکاری شامل آووکادو ، خیار ، پاپایا ، بلغور جو دوسر و جوش شیرین بود. فروشگاه اینترنتی گیسومد با تهیه محصولات با کیفیت برند فریمن خرید این محصول را برای شما آسان کرده است و شما می توانید با خرید محصولات فریمن در کوتاه ترین زمان سفارش خود را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید و هم در هزینه و هم در زمان خود صرفه جویی کنید