گیسومد

گیسومد فقط از برندهای معروف و خوش نام استفاده می کند و به همین دلیل اصالت کالا ، قیمت و تاریخ  انقضای درست را با اطمینان تضمین می کند

ما در راستای افزایش دانش زن و مرد ایرانی در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی تلاش می کنیم تا از افراد متخصص و اینفلوئنسرهای معروف در جهت تحقق این  رسالت خود استفاده کنیم.

 فروشگاه اینترنتی گیسومد در سال ۱۳۹۹ توسط خانم سیده فاطمه میرسالاری و تعدادی از جوانان مستعد ، با انگیزه  و متخصص در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی متولد شد.

 

گیسومد با تنوع زیاد محصولات آرایشی و بهداشتی امکان انتخاب بهترین محصول  از بهترین برندهای ایرانی و بین المللی را فراهم کرده است. همچنین توضیحات تخصصی و دقیق درباره محصول ، امکان بازگشت وجه تا ۷ روز و ثبت نظرات کاربران ، انتخاب را برای مشتریان آسان کرده است و روزانه محصولات در بسته بندی های شیک و جذاب و در کوتاه ترین زمان برای مشتریان در سراسر کشور ارسال می شود .

ما در تمامی مراحل انتخاب درست کالا و خرید تا اطمینان از صحت کالای دریافت شده و کسب رضایت مشتری در کنار شما هستیم. تیم پشتبانی ما همواره آماده پاسخگویی و رفع مشکلات همراهان خود است

0/5 (0 نظر)